Komunalny Związek Gmin
Regionu Leszczyńskiego
ul. 17 Stycznia 90
(budynek LESPIN-u),
64-100 Leszno
tel.: (+48) 65 529 49 34
fax: (+48) 65 526 91 08

e-mail: sekretariat@kzgrl.pl
serwis www: kzgrl.pl
NIP: 6972307203
REGON: 302303942

Władze Związku

Treść

Eugeniusz Karpiński – Przewodniczący Zarządu Związku

Adam Mytych – Z-ca Przewodniczącego Zarządu Związku

Jacek Widyński – Członek Zarządu Związku

Łukasz Kubiak – Członek Zarządu Związku

Radosław Sobecki – Członek Zarządu Związku

sekretariat@kzgrl.pl
tel. 65 529 49 34

Referat Organizacyjno
– Administracyjny

Marzena Ratajczak
Kierownik

mratajczak@kzgrl.pl 

Referat Gospodarki Odpadami
i Ochrony Środowiska

Robert Lewusz 
Kierownik

rlewusz@kzgrl.pl 

Referat Finansowo
– Księgowy

Krzyżoszczak Lidia
Główny Księgowy


lkrzyzoszczak@kzgrl.pl 

Małgorzata Andrzejewska
mandrzejewska@kzgrl.pl 

Ewelina Lichaj
elichaj@kzgrl.pl

Katarzyna Michałowska kmichalowska@kzgrl.pl 


Małgorzata Sikorska
msikorska@kzgrl.pl 

Joanna Orzechowska
jorzechowska@kzgrl.pl 

Bogumiła Pawlak
bpawlak@kzgrl.pl 

Agnieszka Skorupińska-Głuszak
askorupinska-gluszak@kzgrl.pl 

Dorota Zdonek
dzdonek@kzgrl.pl 

Monika Kozłowska mkozlowska@kzgrl.pl 




BIURO OBSŁUGI KLIENTA
bok@kzgrl.pl


Katarzyna Chudzińska
kchudzinska@kzgrl.pl 

Beata Kasprzak
bkasprzak@kzgrl.pl 

Dagmara Kaźmierowska
dkazmierowska@kzgrl.pl 

Karolina Knop
kknop@kzgrl.pl 

Sabina Prałat
spralat@kzgrl.pl 

Magdalena Wysocka
mwysocka@kzgrl.pl 

Joanna Brzozowska
jbrzozowska@kzgrl.pl 

Aldona Dudziak
adudziak@kzgrl.pl 

Magdalena Glapiak
mglapiak@kzgrl.pl 

Jolanta Konopczyńska
jkonopczynska@kzgrl.pl 

Jagoda Skrzypczak
-Bagińska
jskrzypczakbaginska@kzgrl.pl 


WINDYKACJA


Natalia Giera
ngiera@kzgrl.pl 

Dagmara Hoffmann-Stoczczak
dhoffmann-stoczczak@kzgrl.pl 

Michał Lorych
mlorych@kzgrl.pl 

Paulina Tchórzewska
ptchorzewska@kzgrl.pl 

Paulina Wolsztyniak
pwolsztyniak@kzgrl.pl 

Radca Prawny: Renata Torz
rtorz@kzgrl.pl 


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij